WWE Smackdown VS Raw Oyunu İndir

WWE Smackdown VS Raw Oyunu İndir smackdown Oyun adresin bu oyun incelemesinde sizlere THQ firmasının geliştirdiği “Wwe Smackdown vs Raw 2008” adlı oyunu anlatacağım. Bildiğiniz gibi ülkemizde de Smackdown tutkunlarının sayısı hızla artmaktadır. Oyunumuzun konusu Amerikan Güreşi’ dir. Bu oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamıyacaksınız. Daha fazla uzatmadan oyunumuzun içeriğine geçelim.

WWE Smackdown VS Raw , menü ayarlamalarını düzenleyiniz. Smackdown oyununa başladığınızda sizlere görüntülü bilgiler verilmektedir. Menüden tek maçmı yoksa , turnuva maçlarına mı katılmak istediğinizi seçebilirsiniz. Oyunumuzda diğer serilere göre bir çok yenilik bulunmaktadır. Örneğin yeni hareketler ve yeni karakterler bu yeniliklerin başında gelmektedir.

WWE Smackdown VS Raw Oyunu İndir smackdown 1 300x231

WWE Smackdown VS Raw oyununda 27 tane Amerikan güreşcisi bulunmaktadır. Bunların içinden en iyi güreşciler Ric Flayer, Ray Mystreio, Triphle H, The Rock ve Batista’ dır. Oyunumuza bunların yanında yeni spikerler ve dövüş alanlarıda eklenmiştir.

WWE Smackdown VS Raw Oyunu İndir smackdown 2 300x168

WWE Smackdown VS Raw oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde tasarlanmıştır. Özelikle oyuncuların tasarımları neredeyse gerçeğe çok yakın bir şekilde çizilmiştir. Bunlara birde ses efektleri eklenince oyunumuzun tam anlamıyla mukemmel bir hal alıyor. Özelikle oyunumuzda bulunan spikerler oyunu daha bir havaya sokmayı başarmış.

Sonuç olarak dövüş oyunları seven ziyaretçilerimize WWE Smackdown VS Raw oyununu önerebilirim. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet hoştur. WWE Smackdown VS Raw Trailer aşağıda bulunan download linkinden indirebilirsiniz.

Download : WWE Smackdown VS Raw Oyunu oyna

gelen oyun aramaları :

Konu : , , ,
Kategori : Oyun İncelemeleri
559 yorum “WWE Smackdown VS Raw Oyunu İndir
 1. edge spiyr diyor ki:

  edge’yi tutanlara çok trşekkür ediyorum!

 2. yusuf diyor ki:

  nasıl indirilir

 3. yusuf diyor ki:

  lütfen söyleyin

 4. mert diyor ki:

  nasıl indiriliyorrr

 5. reymisteryo diyor ki:

  consinaya 619 çekerim

 6. reymisteryo diyor ki:

  rendortına tükürsünler git lan yasin

 7. efe toygar diyor ki:

  HARİKAAAAAAAAAAAAAA.

 8. resul diyor ki:

  smctn çok güzel

 9. baba yorgu diyor ki:

  ben hiç brini sevmiyom

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>