Volvo The Game Oyun indir

volvo the gameOyun adresin bu oyun incelemesinde sizlere Simbin şirketi tarafından geliştirilen “Volvo The Game” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Volvo The Game oyunu araba oyunlarının arasında yer almaktadır. Volvo The Game oyunu biz oyun severlere adrenalin dolu dakikalar yaşatmayı planlayan bir oyundur.

Volvo The Game oyununu incelememizin sonunda bulunan download linkinden indirdikten sonra menü ayarlamalarını yapınız. Oyunda 6 farklı araç seçebiliyorsunuz. Ayrıca oyunda 2 değişik yarış pisti mevcuttur. Oyun tasarımcıları bu pistlerin birisini Ukranya diğerni ise İsveç’ teki yarış pistlerini göz önünde bulundurarak hazırlamışlar.

volvo the game

Volvo The Game oyunun görsel ve ses efektleri mukemmel bir şekilde hazırlanmıştır. Özellikle benim araba tasarımları çok hoşuma gitti. Oyun tasarımcıları arabaları neredeyse gerçeğe çok yakın bir şekilde hazırlamış. Ayrıca oyunda kullanılan ses efektleri oyunun adranelini artıran bir faktördür.

volvo the game

Ses ve görüntü efektleriyle güzel bir oyun olma niteliğini taşıyan Volvo The Game oyununu oynayabilmek için P4 1800 MHz işlemci, 512 Mb Ram, 128 mb ekran kartı ve 2 Gb boş alana ihtiyacınız bulunmaktadır.

Sonuç olarak yarış oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Volvo The Game oyununu önerebilirim. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Volvo The Game demo sürümünü aşağıda bulunan download linkinden indirebilirsiniz.

Download :

Volvo The Game Oyun indir

.

Oyun İncelemeleri, Oyun İndir kategorisine gönderildi Etiketler: , , ,
4 comments on “Volvo The Game Oyun indir
 1. ibrahim diyor ki:

  fifa 2007

 2. furkan diyor ki:

  ya bu arabaların dışı gözükmüyomu.dıştan süremezmiyiz.nooolur cevap yazın lütfen..?

 3. ahmey diyor ki:

  arkadaşım oyunun optionslarına gir orda klavyedeki tuşlar yazar onlardan birine tıkla :d

 4. sidar diyor ki:

  süperrrrrrrrrrrrr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*