Uncharted 2: Among Thieves Oyun indir

Uncharted 2: Among ThievesOyun adresin bu oyun incelemesinde sizlerle Naughty Dog firması tarafından geliştirilen ve SCEA şirketi tarafında da oyun piyasasına sunulan “Uncharted 2: Among Thieves” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Uncharted 2: Among Thieves oyunu macera ve aksiyon oyunlarının içersinde yer almaktadır. Uncharted 2, Drake’s Fortune’daki olayların birkaç yıl sonrasını konu almaktadır. Macera oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimiz mutlaka bu oyunu indirmeli.

Uncharted 2: Among Thieves oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden indirebilirsiniz. Oyunda yöneteceğimiz karakterin adı Nathan Drake’ dır. Nathan Drake bu seridede tarihi bir maceranın peşinden koşuyor olacak. Uncharted 2: Among Thieves oyununun hikayesi yardımcı karakterlerle daha da genişleyecek.

Uncharted 2: Among Thieves

Uncharted 2 oyunu oynanış bakımından ilk serideki oyuna çok benzemektedir. Bu bakımdan oyunun kontrollerinde hiç zorlanmıyacaksınız. Oyundaki silahlı çatışmalar gayet heyecanlı bir hal almaktadır. Oyunda başarılı olmanız için Uncharted 2 oyununda bulmacaları da çözmeniz gerekmektedir. Uncharted 2 oyunu ile birlikte yeni savaş stratejileri de oluşturmanız gerekmektedir.

Uncharted 2: Among Thieves

Uncharted 2: Among Thieves oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde tasarlanmaktadır. Özellikle mekan ve karakter tasarlamaları gerçekten mükemmel bir şekilde düzenlenmiştir. Ayrıca oyundaki değişik kamera açıları oyunu daha heyecanlı bir hale getirmektedir.

Sonuç olarak aksiyon ve gerilim dolu oyunlardan hoşlanan ziyaretçilerimize Uncharted 2: Among Thieves oyununu önerebilirim. Oyunun ses ve görsel efektleri gayet başarılıdır. Uncharted 2: Among Thieves oyunun demo sürümünü aşağıda bulunan download linkinden indirebilirsiniz.

Download : Uncharted 2: Among Thieves Oyun indir.

Oyun İncelemeleri, Oyun İndir kategorisine gönderildi Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*