UberSoldier 2 Oyun indir

ubersoldier 2Bu oyun incelememizde sizlerle Brut Software firmasının geliştirdiği “UberSoldier 2” adlı oyunun incelemesini yapacağız. UberSoldier 2 oyunu 18+ kişilere göre bir oyundur. Çünkü içersinde ateşli sahneler bulunmaktadır. Oyunumuz tam anlamıyla  bir savaş oyunudur. Bu adranelin dolu oyunu incelememizin sonunda bulunan download linkinden indirebilirsiniz. Daha fazla uzatmadan UberSoldier 2 oyunun incelemesine geçelim.

UberSoldier 2 oyununu makalemizin sonunda bulunan download linkinden indirdikten sonra menü ayarlamalarını yapınız. Oyunda başladığınızda size verilen parayı yöneteceğiniz karakterin gelişimi için harcayabilirsiniz. Paranızı karakteriniz sağlık, güç, hız, zırh gibi özellikleri güçlendirmeniz için harcamanızı önerebilirim.

ubersoldier 2 oyun

UberSoldier 2 oyununda karakteriniz aynı anda bir çok silah taşıyabilmektedir. Bu silahlar tabanca, iki tüfek, bazuka, lav silahı ,el bombaları gibi. Bu da bize avantaj sağlıyor. Oyundaki amacımız zırhlı düşmanları yok etmek. Bunun için elinizden geleni yapmaya çalışın.

ubersoldier 2

UberSoldier 2 oyunun görsel ve ses efekleri gayet başarılı bir şekilde düzenlenmiş. Oyundaki mekan ve karakter tasarlamalarını tek kelimeyle harika. Ses efektleri ise neredeyse gerçeği yansıtmaktadır. Oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğini farkına bile varamıyacaksınız.

Sonuç olarak UberSoldier 2 oyununu aksiyon oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize önerebilirim. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da dediğim gibi çok başarılıdır. Oyunun demo sürümünü aşağıda bulunan download linkinden indirebilirsiniz.

Download : UberSoldier 2 Oyun indir.

Oyun İncelemeleri, Oyun İndir kategorisine gönderildi Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*