Top Gun Combat Zones Oyun indir

Top Gun Combat ZonesBu oyun incelemesinde sizlerle Digital Integration firması tarafından geliştirilip, Tutes Software şirketi tarafından oyun piyasasına sunulan “Top Gun Combat Zones” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Oyunumuzda 36 ayrı görev bulunmaktadır. Oyunumuz Top Gun adlı sinema filminden esinlenerek oyun piyasasına sunulmuştur.

Top Gun Combat Zones oyununun demo sürümünü makalemizin sonunda bulunan download linkinden indirdikten sonra bilgisayarınıza kurunuz. Top Gun Combat Zones‘ e birkaç deneme uçuşu ile başlıyoruz. Daha sonra asıl görevlerimiz belirtiliyor. Oyunumuzun uzun olduğunu söyleyebilirim. Görevlerimizin hepsi hemen hemen aynıdır.

Top Gun Combat Zones

Top Gun: Combat Zones görsel ve ses efektleri gayet güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Benim oyunda en çok beğendiğim nokta, uçak tasarımlarıdır. Top Gun Combat Zones tasarımcılarını bu tasarımlardan dolayı kutlamak gerekir.

Top Gun Combat Zones

Top Gun: Combat Zones oyunun ses efektleri, görsel efektlerde olduğu gibi gayet iyi bir şekilde seslendirilmiştir. Oyunu oynarken sanki oyunun içindeymiş gibi hissedeceksiniz.

Sonuç olarak uçak oyunlarında hoşlanan ziyaretçilerimize Top Gun: Combat Zones oyununu önerebilirim . Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılıdır. Top Gun: Combat Zones oyununun demo sürümünü aşağıda bulunan download linkinden indirebilirsiniz.

Download : Top Gun Combat Zones Oyunu indir.

Oyun İncelemeleri, Oyun İndir kategorisine gönderildi Etiketler: , , ,
3 comments on “Top Gun Combat Zones Oyun indir
  1. emre diyor ki:

    güzel

  2. kakkı diyor ki:

    çok beğendim

  3. deniz diyor ki:

    combat arms oyununu çokseviyorum indirmek istiyorum bulamıyorum nerede olabilir.acaba

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*