Summer Athletics Oyunu İndir

Summer AthleticsBu oyun incelememizde sizlerle 49Games  firması tarafından geliştirilen ve Digital Entertainment Poo firması tarafından dağıtıcılığı üstlenen “Summer Athletics” oyununun incelemesini yapacağız. Bu oyun için imitasyon yakıştırması yaparsak sanırım yanlış olmaz. Oyunumuz Beijing 2008 benzetilmeye çalışılmış. Fakat bu oyun Beijing 2008 oyunun üstüne çıkmayı başarabilmiş. Daha fazla uzatmadan oyunumuzun içeriğine girelim.

Summer Athletics oyununda çok güzel bir menü bulunmaktadır. Bu menü sade görünümüyle oyuna çok yakışmış.  Menüden oyunun genel ayarlarını değiştirebilirsiniz. Summer Athletics oyunun kontrolleri, Beijing 2008 oyununa göre çok daha basittir. Oyunun single yani tek kişilik bölümde bir çok kategori bulunmaktadır. Örneğin yüzme, atlama, zıplama, fırlatma, koşma, okçuluk ve bisiklet gibi.

Summer Athletics İncelemesi

Summer Athletics oyununda çok farklı spor dalları bulunmasına rahmen kontroller hemen hemen hepsinde aynıdır. Oyunda başarılı olmak için klavyenizin tuşlarına seri bir şekilde basmanız gerekmektedir.

Summer Athletics

Summer Athletics oyunu görsel efektleri gayet güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Özelikle sporcuların ve stadların tasarımları gayet başarılı bir şekilde hazırlanmıştır. Oyuncuların sevinme şekillerine söylenecek fazla bir şey yok. Muhteşem bir şekilde tasarlanmış.

Summer Athletics

Sonuç olarak atletizm oyunlarından hoşlanıyorsanız mutlaka Summer Athletics oyununu deneyiniz. Oyunun ses ve görüntü efektleri gayet başarılı bir şekilde tasarlanmıştır. Summer Athletics oyunun demosunu aşağıda bulunan download linkinden indirebilirsiniz.

Download : Summer Athletics Oyunu İndir.

Oyun İncelemeleri, Oyun İndir kategorisine gönderildi Etiketler: , , ,
2 comments on “Summer Athletics Oyunu İndir
  1. yasemin diyor ki:

    oyunu çok merak ediyorum

  2. erhan diyor ki:

    oyunu kim bulmuştr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*