Stronghold 2 Oyun indir

Stronghold 2Oyun adresin bu oyun incelemesinde sizlerle Firefly Studios firması tarafından geliştirilen ve 2K Games şirketi tarafından oyun piyasasına sunulan “Stronghold 2” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Stronghold 2 oyunu gerçek konulanları işleyen çok heyecanlı bir strateji oyunudur. Daha fazla uzatmadan Stronghold 2 oyununun içeriğini anlatmaya başlayalım.

Stronghold 2 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden indirebilirsiniz. Stronghold 2 oyununda birinci öncelik Lord’umuzu ve kalemizi çok iyi korumak. Şunu unutmayın Lord öldüğü zaman oyunda bitmiş oluyor. Stronghold 2 oyununun menü ayarlamalarını yaparken hiç zorlanmıyacaksınız.

Stronghold 2

Stronghold 2 oyununda 3 önemli bölüm bulunmaktadır. Sim Campaign ile, çeşitli senaryolarda başarı sağlamaya çalışacağız. Free Build modunda, herhangi 1 senaryo kaygımız bulunmamaktadır. Ayrıca bu bölümde elimizde sınırsız kaynak olacak. Oyunda ilerlemeniz için çok iyi bir strateji belirlemeniz gerekmektedir.

Stronghold 2

Stronghold 2 oyununda Dragonfly oyun motoru kullanılmıştır. Stronghold 2 oyunun ses ve görüntü efektleri gayet başarılı bir şekilde düzenlenmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamak için Intel P4 1400 Mhz işlemci, 256 mb Ram ve 2.5 Gb boş alan gibi sistem gereksinimleri ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak strateji oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize
Stronghold 2 oyununu önerebilirim. Oyunun ses ve görüntü efektleri gayet güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Stronghold 2 oyunun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden indirebilirsiniz.

Download : Stronghold 2 Oyun indir.

Oyun İncelemeleri, Oyun İndir kategorisine gönderildi Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*