SimCity 4 Oyunu İndir

SimCity 4Oyun adresin bu oyun incelemesinde sizlerle Maxis firması tarafından geliştirilen ve Electronik Arts şirketi tarafından piyasaya sürülen “SimCity 4” adlı oyunun incelemesini yapacağız. SimCity 4 oyununda şehirler oluşturup, kurduğunuz bu şehrin tüm ihtiyaçlarını karşılayacaksınız. Kurduğunuz şehrin ekonomisinden tutunda asfalt çalışmasına kadar herşeyiyle siz ilgileceksiniz.

SimCity 4 oyununda en büyük sorununuz para kaynaklarının az olmasıdır. Gerçekci olmak gerekirse oyundaki tek para kaynağınız vergilerdir. Vergileri belirlerken dikkatli olunuz. Çünkü vergiler yerleşimcilerin standardını belirlemekte ve onların şehrinizi gelmeye değer olarak nitelendirmelerinde büyük rol oynamaktadır. Vergileri yüksek tutmanız şehrinizin gelişmesi açısından problem teşkil edebilir.

SimCity 4 İncelemesi

SimCity 4 oyununu başlarken sizlere 100 bin dolar veriliyor. Bu rakam şehri oluştururken sizlere yeterli olacak. Fakat bu paranın yarısını harcamanızı tavsiye ederim. Şehri oluştururken yerleşimcinin ilgisini çekecek yatırımlar yapınız. Örneğin sağlık kuruluşları, elektrik , su gibi temel ihtiyaçlar, eğlence ve kültür ile ilgiili mekanları tercih etmenizi önerebilirim. Bu tür mekanlar yerleşimcinin ilgisini çekebilir.

SimCity 4

Oyunun ileriki bölümlerinde şehrin bir çok ihtiyacı olacak. Fakat yerleşimciyi şehre çekebilirseniz, bu tür yerleri açmak için elinizde gereken para olacaktır. Örneğin ileriki bölümler şehri ticari bir merkeze ihtiyacı olacaktır. Bu tür yerlerin vergi geliri sizin ekonominizide çok iyi etkileyecektir.

Sonuç olarak SimCity 4 oyununu strateji oyunlarını seven ziyaretçilerimize önerebilirim. SimCity 4 oyununun görsel efektleri gayet başarılıdır. SimCity 4 oyununun demo sürümünü aşağıda bulunan download linkinden indirebilirsiniz.

Download : SimCity 4 Oyunu İndir.

Oyun İncelemeleri kategorisine gönderildi Etiketler: , , ,
14 comments on “SimCity 4 Oyunu İndir
 1. gitarcı diyor ki:

  simcity 4’üm var ama ev yapamıyorum üstündeki şekilleri mi yapıcaz (mesela araba,elektirik işaretleri gibi)lütfen yardım edin

 2. Murat diyor ki:

  nasıl indirilio

 3. Murat diyor ki:

  gitarcı bak evlerin orayya alışveriş merkezi filan yap yol yap enerji kaynakları yap tel çek su borusu inşa et

 4. aşil diyor ki:

  bu nasıl oyun yaaaaa bu oyunu kim oynar

 5. mimar sinan diyor ki:

  ben bu oyunu oynamam

 6. x-men diyor ki:

  ya bu nasl açılıyo be öffffffffffffffffffffff

 7. bahri diyor ki:

  nsl indirilioo yhaa lütfen yardim edinnn oofff

 8. tuğçe diyor ki:

  nası yükleniyor ya bana anlatırmısınız

 9. burak diyor ki:

  ya ben simcity 2000 oyununu oynadım ama şehiri kuramadım çünkü elektirik yok hiç bişi gelişmiyo nasıl elektirik üreticem.oyun açıklamanın altında download yazısının yanındaki simcity 4 indir yazısına tıklayınca iniyorrrrr

 10. mert diyor ki:

  ya bu oyun nasıl indirilio yaa

 11. burak diyor ki:

  oyun nasıl yükleniyor

 12. buse diyor ki:

  ya ben bunu yükledim çok güzel ya şehride kurdum çok güzel bir oyun yapannı kutluyorum

 13. devrimci diyor ki:

  bence süper bi mantık zeka oyunu

 14. fidan diyor ki:

  abi supermis ya indiriyorum su anda manyaq bisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*