Ship simulator 2006 Oyunu İndir

Ship simulator 2006Oyun adresin bu oyun incelemesinde sizlere VSTep  firması tarafından hazırlanan “Ship simulator 2006” oyununun incelemesini yapacağım.  Ship simulator,  2006 yılının en iyi simulasyon oyunları arasında yer almaktaydı. Oyunda gerçek olaylar bize çok iyi bir şekilde aktarılmıştır. Simulasyon oyunlarının genel amacı da olayları gerçeksi bir şekilde aktarmaktır. Ship simulator oyununu diğer simulasyon oyunlarından ayıran nokta ise bu oyunda tren simulasyonlarının denenmesidir. Ayrıca oyunda tren simulasyonlarının yanında gemi simulasyonlarıda kullanılmıştır. Daha fazla uzatmadan oyunumuzun içeriğine geçelim.

Ship simulator 2006 oyununda bizlere 9 adet gemi kullanma izni verilmiş. Bu gemiler yat, römork gemisi, küçük konteynır gemisi, kuru yük gemisi, taksi botları, sürat motorları, büyük konteynır gemisi, petrol gemileri ve Titanic gemilerinden oluşmaktadır. Kullanacağınız gemilerin kontrolleri hepsinde değişmektedir. Oyunda güç, dumen ve yan motorların kontrollerini yapmak zorundasınız. Fakat bu kontroller Titanic’ te ve taksi botları için geçerli değildir.

Ship simulator 2006 İncelemesi

Ship simulator 2006 oyunun kontrolleri gayet kolaydır. Kiç zorlanmıyacağınızı düşünüyorum. Kontrollerde fare ve klavyeyi kullanacaksınız. İsterseniz joistikte kullanabilirsiniz. Fakat bunu tavsiye etmiyorum. Joistik kullanımında zorlanabilirsiniz. Ship simulator 2006 oyunuda iki adet liman bulunmaktadır. Bunların birisi Hollanda’ da diğeri ise, Almanya’ da bulunmaktadır.

Ship simulator 2006

Yukarıda belirtiğimiz limanların yüz ölçümleri gayet geniştir. Toplam 700 Kilometrekare alanınız bulunmaktadır. Oyunda sizelere 40 adet görev verilmektedir. Bunların her birini başarı ile yerine getirmeniz gerekmektedir.

Ship simulator 2006

Ship simulator 2006 oyunun grafikleri gayet başarılı bir şekilde yapılmıştır. Özelikle gemilerin denizde olan yasımaları sizlerinde hoşuna gitmesini umuyorum. Fakat oyunun çevre tasarımı eleştiriye açıktır. Çevre tasarımının üzerinde biraz daha durulması gerekliymiş.

Sonuç olarak simulasyon oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimiz bu oyunu denemeyi ihmal etmesin . Oyunun görsel efektleri çoğu simulasyon oyunlarında iyidir. Ship simulator 2006 oyunun demosunu aşağıdaki download linkinden indirip, bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Download : Ship simulator 2006 Oyunu indir.

Oyun İncelemeleri, Oyun İndir kategorisine gönderildi Etiketler: , ,
3 comments on “Ship simulator 2006 Oyunu İndir
  1. cesur diyor ki:

    cok güyel bir oyun

  2. emre diyor ki:

    indiriyorm inşallah güzel bir oyundur

  3. muhammed diyor ki:

    bunun bide ship similatör gol editon 2010 u var limana yanaşma olayı falan gercekci açık denizler dalgalar falan mükembell

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*