Peggle deluxe Oyun indir

Peggle deluxeOyun adresin bu oyun incelemesinde sizlerle PopCap Games firmasının geliştirdiği ve oyun piyasasına sunduğu “Peggle deluxe” adlı oyunun incelemesini yapacağız . Peggle deluxe oyunundaki amacımız toplarla gerekli hedefleri vurmak ve yüksek puan toplamak olacaktır. Daha fazla uzatmadan Peggle deluxe oyununun incelemesini anlatmaya başlıyalım.

Peggle deluxe oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden indirebilirsiniz. Peggle deluxe oyunundaki amacımız yukarıda da belirtiğim gibi bize belirtilen hedefleri vurmak ve puan kazanmaktır. Peggle deluxe oyununun menü ayarlamaları gayet basittir. Bu ayarları yaparken hiç zorlanmıyacaksınız.

Peggle deluxe

Peggle deluxe oyununun görsel ve ses efektleri küçüklüğümüzde oynadığımız atari oyunlarına benzemektedir. Eğer küçük bir kardeşiniz var ise bu oyunu mutlaka indirin. Peggle deluxe oyununu sorunsuz bir şekilde oynamak için Intel P3 500 Mhz işlemci, 256 Mb Ram, 32 mb video kart ve 132 Megabyte boş alan gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak küçük bir kardeşiniz var ise “Peggle deluxe” oyununu mutlaka indirin. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet şirin bir şekilde tasarlanmıştır. Peggle deluxe oyununun demo sürümünü aşağıda bulunan download linkinden indirebilirsiniz.

Download : Peggle deluxe oyun indir

Oyun İncelemeleri, Oyun İndir kategorisine gönderildi Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*