No Man’s Land Oyun indir

No Man s LandOyun adresin bu oyun incelemesinde sizlere CDV Software firması tarafından geliştirilen ve Related Designs firması tarafından da oyun piyasasına sunulan “No Man’s Land” adlı oyunun incelemesini yapacağız. No Man’s Land oyunu macera oyunlarının içersine girmektedir. Daha fazla uzatmadan No Man’s Land oyununun incelemesine geçelim.

No Man’s Land oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden indirebilirsiniz. Bu macera oyununda kızılderililer ile askerler arasındaki savaşlara şahit olacaksınız. Oyundaki kızılderiler, askerler tarafından rahatsız edilmektedir. No Man’s Land oyunundaki amacımız düzeni sağlamak.

No Man s Land

No Man’s Land oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılıdır. Oyundaki karakter ve mekan tasarlamaları harika bir şekilde yapılmıştır. Ses efektleri ise oyuna farklı bir hava katmaya yetmiş. Oyunu oynarken emin olun zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamıyacaksınız. No Man’s Land oyununu oynamak için P3 800 Mhz. işlemci, 128 mb ram, 1 Gb boş alan gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız bulunmaktadır.

Sonuç olarak macera oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “No Man’s Land” oyununu önerebilirim. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılıdır. Oyunun demo sürümünü aşağıda bulunan download linkinden indirebilirsiniz.

Download : No Man’s Land Oyun indir.

Oyun İncelemeleri, Oyun İndir kategorisine gönderildi Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*