Metin2 MultiHack 5.0 Hilesi indir

m2 multihack 5.0 hilesi

Oyun adresin bu yazısında metin 2 hayranlarının bayılacağını düşündüğüm bir oyun hilesi olan “MultiHack 5.0” oyun hilesini paylaşacağız.  MultiHack 5.0 oyun hilesini sitemizin alt kısmında bulunan MultiHack 5.0 hilesi indir yazısından bilgisayarınıza indirebilirsiniz. MultiHack 5.0 oyun hilesinin şifresi : www.oyunadres.com dur.  Daha fazla uzatmadan metin 2  MultiHack 5.0 hilesinin nasıl kurulacağını anlatmaya başlıyalım.

MultiHack 5.0 ‘ da char seçme yerinde m2 multihacki açıyoruz. Fakat burada dikkat etmeniz gereken konu MULTIHACK 1.83 (beta) sürümünün olup olmadığıdır.  Bu sürümü multihack 1.83 indir adresinden indirebilirsiniz. MULTIHACK 1.83 paketinin şifresi www.oyunadres.com dur.

M2 multi hackteki;magia speed’teki on’u ve combo daki 1’i işaretliyoruz. Daha sonra Metin 2 oyunundan çıkıyoruz Fakat oyunu tamamen kapatmıyoruz sadece server yerine dönüyoruz. Oyunu tekrar açıyoruz her şey şekildeki gibi olmalı;

1-Can fullenmeli.
2-Exp fullenmeli.

MultiHack 5.0 oyun hilesini indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanın. Diğer versiyonlar; multihack 2.7, multihack 3.0, multihack 4.0, multihack 4.1, multihack 4.5 gibi versiyonları kurmanıza gerek kalmadan, tümünü içeren bu versiyonu kullanabilirsiniz.

Download : Metin 2 MultiHack 5.0 Hilesi indir

MultiHack 5.0 Şifresi : www.oyunadres.com

Oyun Hileleri kategorisine gönderildi Etiketler: , , , , ,
54 comments on “Metin2 MultiHack 5.0 Hilesi indir
 1. nuri eray diyor ki:

  özgür senin çar çalınmış olum

 2. fatih diyor ki:

  ARKADASLAR LUTFEN SİFRESINI SOYLEYIN NDIRDIM SIFRE ISTIYO ORDA YAZILAN SIFREYI GIRDIM KABUL ETMIYOR BILEN VARSA YA BURAYA YASSIN YADA BU NO YA MSJ ATSIN 0534 226 29 29 SIMDIKTEN TŞK LER

 3. akın diyor ki:

  kardeşler rar şifresi ne acil

 4. emre diyor ki:

  ya arkdaşlar metin2 açık deil diyo dekrar deniyeniz diyo!! niye böle diyo

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*