Manhunt 2 Oyun indir

Manhunt 2Oyun adresin bu oyun incelemesinde sizlerle Rockstar London firmasının geliştirdiği ve Rockstar Games şirketininde oyun piyasasına sunduğu “Manhunt 2” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Manhunt 2 oyunu aksiyon oyunlarının içersinde yer almaktadır. Manhunt 2 oyunu çok şiddet içeren bir oyundur. Daha fazla uzatmadan şiddet ve aksiyonun tavan yaptığı Manhunt 2 adlı oyunun içeriğini anlatmaya başlıyalım.

Manhunt 2 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden indirebilirsiniz. Manhunt 2 oyunu mükemmel bir intro ile başlamaktadır. Manhunt 2 oyununa Dixmor Akıl Hastanesi’nde başlıyoruz. Burası hastalarını tedavi etmek yerine onlara kötü davranan doktor ve hasta bakıcılarla dolu 1 mekandır. Manhunt 2 oyununun genelinde Daniel Lamb karakterini yönetiyoruz.

Manhunt 2

Manhunt 2 oyunu ilk seride olduğu gibi gizlilik ve şiddet üzerine kurulmuştur. Özellikle stealth kill modunda oyunun şiddet dozajı tavan yapıyor. Buna bir örnek vermek gerekirse rakibinizin kafasını balyozla uçurabilirsiniz. Manhunt 2 oyununda bir çok silah bulunmaktadır.

Manhunt 2

Manhunt 2 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılıdır. Manhunt 2 oyunun karakter ve mekan tasarımları gayet başarılı bir şekilde tasarlanmıştır. Ses efektleri ise bizleri heyecanlandıran ve aynı zamanda ürperten bir özelliktir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamak için Windows XP SP1,P4 1.8 GHZ işlemci, 128 MB Ekran Kartı, 4 GB Boş Harddisk Alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak aksiyon oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimiz için Manhunt 2 oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde tasarlanmıştır. Manhunt 2 oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanın.

Download: Manhunt 2 Oyun indir

Oyun İncelemeleri, Oyun İndir kategorisine gönderildi Etiketler: , , ,
2 comments on “Manhunt 2 Oyun indir
  1. AHMET diyor ki:

    nasıl açılıyor

  2. mustafa diyor ki:

    cok cok cok guzel bir oyun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*