Mahjongg Oyun indir

MahjonggOyun adresin bu oyun incelemesinde sizlerle Konami TYO firmasının geliştirdiği ve Konami firmasınında oyun piyasasına sunduğu “Mahjongg” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Mahjongg oyunu zeka oyunlarının içersinde bulunmaktadır.Daha fazla uzatmadan Mahjongg adlı oyunun incelemesini yapalım.

Mahjongg oyununun demo sürümünü incelmememizin sonunda bulunan download linkinden indirebilirsiniz. Oyunun demo indikten sonra, Mahjongg oyununu açınız. Mahjongg oyunu Sudoku oyunu kadar popüler bir oyundur. Mahjongg oyunununda bir çok mod bulunmaktadır. Oyunu oynayanların zekalarında büyük bir gelişim olduğu söylenmektedir.

Mahjongg

Mahjongg oyununun görsel ve ses efektlerinin mükemmel olduğu düşünenler büyük bir hayal kırıklığına uğrayacaktır. Mahjonng oyununda farklı tarzda dizilimlerden istediğiniz oyun çeşidini seçmeniz mümkündür. İsterseniz oyun içerisinde bulunan yardım menüsünü açık bırakarak size çift olan taşları göstermesini sağlayabiliyorsunuz.

Sonuç olarak zeka oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “Mahjonng” adlı oyunu önerebilirim. Oyunun görsel ve ses efektleri biraz daha iyi olabilirdi. Mahjonng oyununun demo aşağıda bulunan download linkinden indirebilirsiniz.

Download : Mahjongg Oyun indir

Oyun İncelemeleri, Oyun İndir kategorisine gönderildi Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*