Knight Rider 2 Oyun indir

Knight Rider 2 Oyun adresin bu oyun incelemesinde sizlerle Davilex firması tarafından geliştirilen ve Universal Interactive şirketi tarafından da oyun piyasasına sunulan “Knight Rider 2” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Knight Rider 2 oyunu araba ve macera oyunlarının içersinde yer almaktadır. Knight Rider 2 oyununu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamıyacaksınız.

Knight Rider 2 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Knight Rider 2 oyununda suçlulara karşı amansız bir mücade vereceğiz. Knight Rider 2 oyunu sokaklarda dehşet saçan suçlulara karşı verilen mücadelede büyük 1 payı olan sürücümüz yine işbaşında olacak. Özel donanımlı arabanız ile sokaklardaki tehlikeli insanları yok ederek şehri yaşanır 1 hale getirmeniz gerekmekte.

Knight Rider 2

Knight Rider 2 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Araba tasarımlarından dolayı oyunun tasarımcılarını kutlarım. Knight Rider 2 oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 3 işlemci, 256 MB Ram, 256 mb Geforge 6800 ekran kartı ve 248 Mb boş harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacaktır.

Sonuç olarak macera oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Knight Rider 2 oyununu önerebilirim. Knight Rider 2 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Knight Rider 2 oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanın.

Download : Knight Rider 2 Oyun indir

Oyun İncelemeleri, Oyun İndir kategorisine gönderildi Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*