King of the road Oyun indir

King of the roadOyun adresin bu oyun incelemesinde sizlerle JoWood Prod firması tarafından geliştirilen “King of the road” adlı oyunu paylaşacağız. King of the road oyunu, tır oyunlarının arasında yer almaktadır. Sizleri daha fazla heyecanlandırmadan King of the road adlı oyunun incelemesini yapmaya başlıyalım.

King of the road oyununun demo sürümünü indirmek için incelememizin sonunda bulunan download linkini kullanabilirsiniz. King of the road oyununda değişik kamyon ve tır türleriyle yarışmalar düzenleyeceksiniz. King of the road oyununda zorlu virajlarda usta şoförlüğünüzü gösterme fırsatı bulucaksınız. King of the road oyununda uzun yollarda ilerlerken ekran hız göstergesinden hızınızı görebilirsiniz.

King of the road

King of the road oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. King of the road oyunundaki tır tasarımları gayet başarılıdır. King of the road oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için P2 350 MHZ işlemci, 8 MB ekran kartı, 64 MB Ram ve 40 MB boş harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacaktır.

Sonuç olarak araba oyunların hoşlanan ziyaretçilerimize “King of the road” adlı oyunu önerebilirim. King of the road oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılıdır. King of the road oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanabilirsiniz.

Download : King of the road Oyun indir

Oyun İncelemeleri, Oyun İndir kategorisine gönderildi Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*