John Deere American Farmer oyunu

johndeereBu oyun köy hayatının özelemini çeken veya köyde yapılan işlerin nasıl olduğunu merak eden ziyaretçilerimiz için ideal bir oyundur.  Fakat  fazla güzel bir oyun olmadığını üzülerek söylemek zorundayım. Ama küçükler için güzel bir oyun olma özeliği de taşıyabilir.

Oyunu yükledikten sonra açılış ekranın sizleri bir demo karşılamaktadır. Bu demo’ dan sonra oyuna başlıyacaksınız. Oyun yukarıda da belirtiğimiz gibi köy tipi bir mekanda geçmektedir. John Deere American Farmer oyunun grafik özelliklerinden de fazla bir şey beklemeyiniz. Bunların yanında oyunun içinde maceralı yerlerin bulunduğunu söylemeden geçemiyorum. Örneğin John Deere American Farmer oyunu oynarken yılan ve böceklerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Oyunun resmi sitesinde demosunu kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

resmi sitesi : www.boldgames.com/johndeere.html.

Oyun İndir kategorisine gönderildi
4 comments on “John Deere American Farmer oyunu
 1. ufuk diyor ki:

  güzel bi oyun

 2. oguzhan diyor ki:

  ya nasıl indiri cez nolur söyleyinnn ve anlatın

 3. semıh diyor ki:

  aslında güzel ama ne yapacağımı anlamadım yardım edrseniz sevinirim lütfen işim çok zor

 4. ANIL KARAASLAN diyor ki:

  oyunumuz söylendiği gibi bir köy havasında geçiyor oyunun anlatımına karşın ben oyunun sadece küçükler için değil büykler içinde zevkli bir oyun olduğunu düşünüyorum.oyunda kendinize ait olan araziniz vr o arazide ister hayvacılık istersenizde tarım yapa biliyorsunuz tarım için gerekli olan techizatları tamamlamak ve techizatlarrın daha iyisini alabilmek için çabalamak zaten büyük bir keyf.oyunumuzda ilaçlama uçağı ve veteriner bulunmaktadır.ilaçlama uçağı tarlamızı saran böcekler ve otlara karşın etkili bir çözümdür. veteriner ise eğer hayvancılıkta yapıyorsak bazen belediğimiz hayvanlar hastala biliyor onları iyileştirmede etkili bir çözümüdür.herşeyi tamamlayıp tarlamızı ektikten sonra ekinlerin büyüyüp olgunlaşmasını bekliyoruz olgunlaştıktan sonra biçer döverle ekinleri tarladan kaldırıyoruz ve silolara götürüp boşaltıyoruz . eğer ektiğiniz ürün o anki durumda para etmiyorsa silolarda depo edip ürünümüzün fiyatı yükselince sata biliriz buda bize baya kazanç sağlıyacaktır.bu arada ekinlerimiz olurken ekinlerin olduğunu gösteren bir yerimiz var o yerdeki çizgi dolmadan ekinleri kaldırmalıyız yoksa daha az ekin elde ederiz buda bizim zararımıza olur.ayrıca oyunda yeterince insan çalışmadığını düşünüyorsanız adambile kiralıya biliyorsunuz.üstelik arıcılık seracılık v.b şeylerlede ek kazanç elde edebilirsiniz . SAYGILARLA ”ANIL KARAASLAN”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*