GTI Racing Oyunu İndir

GTI RacingOyun adresin bu oyun incelemesinde sizlerle Techland firması tarafından geliştirilip, Eurosoft firması tarafından piyasaya sunulan “GTI Racing” adlı oyunu inceleyeceğiz. Oyunumuzda Volkswagen markalı bütün arabaları bulabileceksiniz. Oyunumuz beş farklı yerde geçmektedir. Daha fazla uzatmadan oyunumuzun içeriğine geçelim.

GTI Racing‘ te 5 ayrı yarış ve 3 farklı yarış alanı bulunmaktadır. Oyunun menü ayarlarını kendinize göre düzenledikten sonra arabanızın tasarımını yapın. Oyunda 70 yakın etap bulunmaktadır. Bu etapları kariyer modları ile açabilirsiniz. GTI Racing oyunu diğer yarış oyunlarına benzemektedir. Oyunumuzda para kazanarak ilerlemeye çalışmanız gerekmektedir.

GTI Racing İncelemesi

GTI Racing oyununda arabaların kontrolleri biraz zordur. Ayrıca diğer araçlar önünüze geçmek için ellerinden gelini yapacaklar. Bunların içersinde hilede var. Diğer araçlar önünüze geçebilmek için sizin kontrol etiğiniz araçları sıkıştırabilir. Bu imkanı rakiplerinize tanımamaya çalışın.

GTI Racing

GTI Racing oyunun görsel efektleri gayet güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Yarış pistleri ve arabaların tasarımları gayet güzeldir. Ayrıca ses efektleri de, görsel efektlerde olduğu gibi gayet başarılı bir şekilde tasarlanmıştır. Arabanızın gazına sonuna kadar bastığınız zaman çıkan sese bayılacaksınız.

Sonuç olarak araba yarış oyunlarını seven ziyaretçilerimize GTI Racing
oyununu önerebilirim. Oyunumuzun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde tasarlanmıştır. GTI Racing oyunun demo sürümünü aşağıda bulunan download linkinden indirebilirsiniz.

Download : GTI Racing Oyunu İndir.

Oyun İncelemeleri kategorisine gönderildi Etiketler: , , ,
7 comments on “GTI Racing Oyunu İndir
 1. ugur diyor ki:

  manyaqi oyun

 2. tunaha diyor ki:

  öncelikle özür dilerim yanlış yazdığım için en sevdiğim adamlar reymisteryo jef hardy

 3. fatih diyor ki:

  cokkkkkkkkkkkkkkkkkkguzeeeeeeeeeeeel ralllllllllllllllllllllliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii şoooooooooooooooooooooooooovvvvvvvvvvv

 4. efemete diyor ki:

  evet

  evet çok güzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

 5. enes diyor ki:

  nası indirilliyooo

 6. imam diyor ki:

  bu oyun çççççoookkkkk ggggggüüüüüüüüüüüzzzzz
  elllllllllll

 7. kadir diyor ki:

  çokkkkkkkkkkkkkk güzellllllllll

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*