GTA 4 Oyun İncelenmesi

GTA 4Oyun adresin bu oyun incelemesinde sizlerle Rockstar North ve Rockstar Games firmalarının geliştirdiği aksiyon dolu bir oyun olan “GTA 4” oyununun incelemesini yapacağız. GTA serisinin konusu mafyadır. Oyunda çok iyi bir yapay zeka kullanılmıştır. Örneğin şehirde bazen sis olabiliyor. Araba süren insan sis nedeniyle kaza yapabiliyor. Daha fazla uzatmadan GTA 4 oyununun içeriğine geçelim.

GTA oyunun bir çok şey düşünülmüş. Hatta oyunda Stand-up yapan bir yer bile mevcuttur. GTA oyununu oynarken canınız sıkılırsa, oyunda oturun ve televizyonunuzu izleyin. Bu da oyunun gerçekcilik yanını artıran faktörler arasında yer almaktadır. Gta 4 oyununda, yemek yiyebileceğimiz seyar satıcılar mevcuttur. Burda yemek yememizin tek amacı az olan canımızın seviyesini yükseltmektir. Oyunda arabanıza fazla zarar vermemeye çalışın. Bunun nedeni de çok hasarı olan arabanızı bir daha bir yere çarparsanız, arabanız bir daha çalışmayabilir. Bunun için dikkatli olun.

GTA 4 Oyunu İndir

GTA 4 oyununda düzeltilen bir yeni olay da ölen kişilerin bir daha canlanamamasıdır. Diğer serilerde öldürdüğünüz kişinin yanına bir ambulans gelip, onu canlandırıyordu. GTA 4 oyununda bu durum düzeltilmiş. Oyun da kullanılan arabaların kullanılabilirliği bu seride de zor. Virajları almakta biraz zorlanabilirsiniz.

GTA 4

GTA 4 oyununda çatışma sahneleri oldukça başarılı olmuş. Nişan aldığınız da kamera sağ omzunuza kayıyor. Patlama sahnelerinde kullanılan efektleri oyunun tam bir görsel şölene çeviriyor. Oyunda kullanılan ses efektleriyle kendinizden geçeceksiniz. Sonuç olarak GTA 4′ ü , aksiyon oyunlarını seven ziyaretçilerimize önerebilirim. Yukarıda da belitiğim gibi oyunun ses ve görüntü efektleri oldukça başarılıdır. Oyunu GTA 4 Oyunu İndir adresinden indirebilirsiniz..

Oyun İncelemeleri kategorisine gönderildi
6 comments on “GTA 4 Oyun İncelenmesi
 1. samet diyor ki:

  gta4 indiriyorum

 2. samet diyor ki:

  herşeylerindiriyorum

 3. sellimerray diyor ki:

  gtayı çok seviyorum

 4. Isador diyor ki:

  bu dosyayi indirdikten sonra nasil calistiracagim

 5. baran diyor ki:

  gta 4 süper ben sidisini alacam yarın
  yükleyecem

 6. FATİHBABA diyor ki:

  GTA4 ÇOK GÜZEL BİR OYUN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*