Darwin the Monkey Oyun indir

Darwin the Monkey Oyun adresin bu oyun incelemesinde sizlerle Rock Solid Games firması tarafından geliştirilen “Darwin the Monkey” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Darwin the Monkey oyunu macera oyunlarının içersinde bulunan bir oyundur. Oyun mario oyunlarına benzemektedir. Daha fazla uzatmadan Darwin the Monkey adlı oyunun incelemesini yapmaya başlıyalım.

Darwin the Monkey oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Darwin the Monkey oyununun görsel ve ses efektleri atari oyunlarına benzemektedir. Darwin the Monkey oyunundaki amacımız altınları ve muzların hepsini toplayarak en yüksek skoru yapmak.

Darwin the Monkey

Darwin the Monkey oyunununda başarılı olmak için çok iyi düşünüp öyle karar vermeniz gerekmekte. Bunun nedeni ise Darwin the Monkey oyununda puzzle bulunmasıdır. Darwin the Monkey oyununu sorunsuz bir şekilde oynamak için Windows 2000/XP/VISTA işletim sistemi, 600MHz ya da daha hızlı bir işlemci, 128mb Ram ve 13 Megabyte boş harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak zeka oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “Darwin the Monkeyoyununu önerebilirim. Darwin the Monkey oyununun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğimiz gibi atari oyunlarına benzemektedir. Darwin the Monkey oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Darwin the Monkey Oyun indir

Oyun İncelemeleri, Oyun İndir kategorisine gönderildi Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*