Cultures 2: Gates of Asgard Oyununu İndir

cultures 2Oyun adresin bu oyun incelemesinde “Cultures 2: Gates of Asgard” adlı oyunu inceleyeceğiz. Çocukluğumuzda vikinglerin çizgi filmi vardı.Bu incelememizde de anlatacağımız oyun, onu konu almaktadır. Vikinglerin çizgi filminde kapıları korumak çok önemliydi. Bunun nedeni ise öteki dünya olarak kabul ettikleri, tanrıların yaşadığı yer olarak kabul görmesidir. Cultures 2: Gates of Asgard oyunu da bu kapılar üzerine kurulmuştur.

Oyunun adından da anlaşılacağı üzere devam oyunudur. Oyunun ilk serisinde olduğu gibi bu seride de görsel efektler çok etkileyicidir. İlk seride rüzgarla dalgalanan çimler, hışır hışır ağaçlar, ortalıkta gezinen bilimum börtü böcek ve hayvanlar çok şirin olan karakter animasyonlarıyla birleşince ortaya çok güzel bir ortam çıkmıştı.

cultures 2

Şimdi bu adam niye bunları anlatıyor diye düşünebilirsiniz. Hemen söyleyeyim, bu oyunun içeriğinde anlatığım her seyi bulabileceksiniz. Oyunda ilk seriye göre bazı yenilikler bulunmaktadır.Buna örnek vermek gerekirse,  yeni binalar ve yeni teknolojiler gibi. Oyunu oynarken zamanın nasıl aktığının farkına bile varamıyacaksınız. Oyunun demo sürümünü aşağıda bulunan download linkinden  bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Download: Cultures 2: Gates of Asgard Oyununu İndir.

Oyun İncelemeleri kategorisine gönderildi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*