Counter Strike 1.5 Oyun indir

Counter Strike 1.5Oyun adresin bu oyun incelemesinde sizlere Valve firmasının geliştirdiği ve oyun piyasasına sürdüğü “Counter Strike 1.5” adlı oyunun incelemesinde bulunacağız. Oyun sizinde tahmin etiğiniz gibi savaş ve strateji oyunlarının içerisinde bulunmaktadır. Counter Strike serisinin bir oyunu olan Counter Strike 1.5 dünyada birçok kişi tarafından tutulmuş bir oyun türüdür. Genel hatlarıyla insanları yaşamın stresinden uzaklaştırarak sanal bir dünyaya götürür. Gelin hep beraber bu sanal savaşın içeriğini inceleyelim.

Counter Strike 1.5 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden indirebilirsiniz. Oyunda iki farklı karakteri yönetebilirsiniz. Bunlar terörist ve tim üyeleridir.Seçeceğiniz karaktere göre oyundaki amacınızda değişmektedir. Counter Strike 1.5 oyunun menü ayarlamalarında fazla zorlanmıyacağınızı düşünmekteyim.

Counter Strike 1.5

Counter Strike 1.5 oyununa tim olarak başlarsanız iyi bir strateji belirlemeniz gerekmektedir. Çünkü teröristler içerde sizi pusuya yatmış bekliyor olacak. Bunun için iyi bir strateji belirleyim. Rehineleri kurtarmanız gerekiyor. Ayrıca Counter Strike 1.5 oyununda düşmanlarınızı yok etmek için değişik silahlar bulunmaktadır.

Counter Strike 1.5

Counter Strike 1.5 oyunun görsel ve ses efektleri diğer Counter Strike serilerinde olduğu gibi gayet başarılıdır. Oyun tasarımcılarını görüntü efektlerinden dolayı tebrik etmemiz gerekiyor. Özellikle patlamalar sırasında oluşan efektler gayet güzeldir.

Sonuç olarak strateji ve savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “Counter Strike 1.5” oyununu önerebilirim. Yukarıda da belirtiğim gibi Counter Strike 1.5 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılıdır. Oyunun demo sürümünü aşağıda bulunan download linkinden indirebilirsiniz.

Download : Counter Strike 1.5 Oyun indir.

Oyun İncelemeleri, Oyun İndir kategorisine gönderildi Etiketler: , , ,
5 comments on “Counter Strike 1.5 Oyun indir
 1. semihonur diyor ki:

  Çok seviyorum bu oyunu

 2. yasin diyor ki:

  counter strike oyununu çok severim ve oynarım

 3. emre diyor ki:

  counter terciğ edrim,

 4. burah diyor ki:

  lütfen söyleyin

 5. recep diyor ki:

  guzelmiş bu oyun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*