Counter Strike 1.3 Oyun indir

Counter Strike 1.5Oyun adresin bu oyun incelemesinde sizlerle Valve firması tarafından geliştirilen ve oyun piyasasına sunulan “Counter Strike 1.3” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Counter Strike 1.3 oyunu, Counter Strike oyunlarının içersinde bulunmaktadır. Counter Strike 1.3 oyunu savaş oyunlarının içersinde bulunmaktadır. Daha fazla uzatmadan Counter Strike 1.3 oyunun incelemesini yapmaya başlıyalım.

Counter Strike 1.3 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden indirebilirsiniz. Counter Strike 1.3 oyunu yukarıda da dediğim gibi savaş oyunlarının içersinde bulunmaktadır. Counter Strike 1.3 oyunu 2D modelleme kullanarak hazırlanmıştır.

counter strite 1.3

Counter Strike 1.3 oyunu, Counter Strike oyununun 2 boyutlu bir klonudur. Fakat ana oyundan değişik olarak bu oyunda tamamen 2 boyutlu görüntüler üzerine kurgulanmıştır. Counter Strike 1.3 online olarak multiplayer oynayabilir. Counter Strike 1.3 oyununda bir çok silah mevcuttur.

Counter Strike 1.3 oyununun görsel ve ses efektleri atari oyunlardaki grafiklere benzemektedir. Counter Strike 1.3 oyunundaki yukarıda da belirtiğimizde 2D grafikler kullanılmıştır. Counter Strike 1.3 rehine kurtarma ve bomba yerleştirme gibi farklı görevler bulunmaktadır.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Counter Strike 1.3 oyununu önerebilirim. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet basit bir şekilde tasarlanmıştır. Counter Strike 1.3 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden indirebilirsiniz.

Download : Counter Strike 1.3 Oyun indir

Oyun İncelemeleri, Oyun İndir kategorisine gönderildi Etiketler: , , ,
5 comments on “Counter Strike 1.3 Oyun indir
 1. ATAKAN diyor ki:

  güzel

 2. MARDİNLİ ÖMER diyor ki:

  güzelmişşşşş

 3. hebun diyor ki:

  süper oyun kantırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 4. hakan diyor ki:

  ooooooo süper oyun heeee indir

 5. mehmet diyor ki:

  biri bana bunu yüklemeyi öğretsin lütfen nasıl yüklediniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*