Code of Honor 3 Oyun indir

Code of HonorOyun adresin bu oyun incelemesinde sizlere City Interactive firması tarafından geliştirilen “Code of Honor 3: Desperate Measures” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Code of Honor 3, FPS oyun kategorisinde bulunmaktadır. Küresel kriz tüm dünyada olduğu gibi Fransa’ dada kendini hissetirmeye başlamış ve halk ile polisler arasında çatışmalar başlamıştı. Oyundaki amacımız ülkenin içinde bulundurduğu krizi ortadan kaldırarak ülkeyi eski huzurlu günlerine ulaştırmak.

Code of Honor 3 oyununun oynanış sistemi gayet basittir. Oyunda takım arkadaşlarımız ile yer altı tren yolu, malikane, hastane gibi yerlerde operasyon düzenliyoruz. Operasyonlara ekip arkadaşlarımızla başladığımız halde oyunda tek başımıza ilerlememiz gerekmektedir. Oyundaki yönetiğimiz karakterin adı Carter‘ dir.

Code of Honor

Code of Honor 3 oyununun grafik ve ses efektleri gayet güzeldir. Karakter tasarımları gayet hoş bir şekilde yapılmıştır. Mekan tasarımları oyunun içindeymiş gibi hissediren bir unsurdur. Oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamıyacaksınız.

Code of Honor

Code of Honor 3 oyununda kullanılan yapay zeka gayet iyi durumdadır. Bu yüzden oyunu oynarken zorlanabilirsiniz. Örneğin tek odalı bir yerde çatışma halindeyseniz dikkatli olmanız gerekmektedir. Örneğin bir grup düşman sizi oylarken, diğerleri odanın arkasına geçerek size saldırabiliyor.

Sonuç olarak Code of Honor 3 oyunu FPS ve savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize önerebilirim. Oyunun yapay zekası , grafikleri ve ses efektleri gayet güzeldir. Code of Honor 3 oyunun demo sürümünü aşağıda bulunan download linkinden indirebilirsiniz.

Download : Code of Honor 3 Oyun indir.

Oyun İncelemeleri, Oyun İndir kategorisine gönderildi Etiketler: , , ,
4 comments on “Code of Honor 3 Oyun indir
 1. alper diyor ki:

  saolu n link için tessekkürler

 2. mete diyor ki:

  ne diim iyi olmuş diim baari

 3. hakan özdemir diyor ki:

  merhaba. oyunda bir yerde takıldım. 2. bölümde helikopter sizi bir binanın tepesine bırakıyor. 3 kişi devam ediyorsun sonra adamların üst katta kalıyor sen aşşaya iniyorsun. aşşadaki tüm adamları öldürdüm ama sonra bir kapı var kilitli açamıyorum. yardımcı olurmusunuz? teşekkürler.

 4. DOGAN diyor ki:

  ben orayı gecdim en sonunda hostageleri cıkart diyor hostageleri nasıl cıkartacagımı bilmiyorum 2 bölümün sonu galiba

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*