Bugs Bunny & Taz TimeBusters

bugs bunny and time bustersOyun adresin bu incelemesinde sizlere “Bugs Bunny & Taz Time Busters” oyunu hakkında bilgiler vermeye çalışacağım. Bugs Bunny & Taz TimeBusters oyunu Infogrames firması tarafından çıkarılmıştır. Oyunun sizler için bir alternatif olacağını düşünmekteyim.

Bu karekterlerin çizgi filmini izlemeyeniniz yoktur. Bugs Bunny ve tazmanya canavarı çizgi filmde hep birbirleriyle sürtüşürlerdi. Fakat bu oyunda birbirlerine yardım etiklerini göreceksiniz. Oyunu yükledikten sonra intro’ yu izlemenizi tavsiye ederim . Duffy Duck, Jet Age Pest Control adlı bir böcek firmasında çalışmaktadır. Bir gün zaman makinesini bozar ve zaman içersinde kaybolur. Makineden çıkan parçalardan birisi Bugs Bunny’nin kafasına düşer. Oyunumuzda böylece başlamış olur.

bugs bunny and timebusters

Bugs Bunny & Taz Time Busters oyununa ilk başladığınız yer sizin oyuna alışmanız için hazırlanmıştır . Bugs Bunny ve Tazmanya canavarı arasındaki uyumu burada test edebilirsiniz. Oyunda çok oyuncu seçeneğide bulunmaktadır. Eğer oyunda tek oyunculu seçeğini kullanırsanız iki karekteride siz yönetmeniz gerekir.

bugs bunny and timebusters

Son olarak bu oyunun çocuklar için bir alternatif olabileceği düşünmekteyim. Oyunun kötü yanı ise grafikleridir. Ses efektleri ise idare eder. Oyunun Video görüntülerine buradan ulaşabilirsiniz..

Oyun İncelemeleri kategorisine gönderildi
One comment on “Bugs Bunny & Taz TimeBusters
  1. mert can diyor ki:

    çok güzel oyun herkeze tavsiye ederim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*