Battlefield 2: Modern Combat Oyunu İndir

battlefield 2Bu oyun incelemesinde sizlere Battlefield oyunlarının ikinci serisi olan “Battlefield 2: Modern Combat” adlı oyunu anlatacağım. Oyunu DICE – Digital Illusions ve EA Games firmaları geliştirmiştir. Bu oyunun Battlefield 1942 ile tek ortak noktası modern silahların kullanılmasıdır. Bunun dışında “Battlefield 2: Modern Combat” oyununun oynanış tarzı ve grafiksel özellikleri tamamen değişiktir. Daha fazla uzatmadan oyunun içeriğine geçelim.

Battlefield 2: Modern Combat oyununda single mod bulunmaktadır. Bunun yanında oyunu heyecanlı hale getirmek için bazı eklemeler yapılmış. Battlefield oyununun Multi-player modunun mantığı bilgisayar versiyonu ile aynıdır. Multi-player modunda Xbox gibi 1 sistemde 2 konsolu bağlayarak arkadaşlarınız bu oyunu oynayabilirsiniz. Bu oyun PS2 ve Xbox gibi konsolları kasmamaktadır.

battlefield 2

Battlefield oyunlarına alışkın olan ziyaretçilerimiz bu oyunda hemen asker seçimi gibi özeliklerin yapılamayacağını bilir. Ayrıca oyuna ilk başladığınızda araçların park halinde olacağını göreceksiniz. Battlefield 2: Modern Combat oyunundaki kendi takımınızı oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz bu takımdaki askerleri kafalarının üzerlerindeki ufak semboller sayesinde takip edebilirsiniz.

battlefield 2

Battlefield 2: Modern Combat oyunun grafik ve ses efektleri oldukça idaalıdır. Özelikle asker ve araçların tasarımını mükemmel yapmışlar diyebilirim. Bunun yanına bir de yüksek çözünürlüğü ve gelişmiş efektleri ekleyin. Ayrıca oyunun kullanılan silahların çıkardığı ses gerçeğe çok yakındır.

Sonuç olarak savaş oyunlarını seven ziyaretçilerimize Battlefield 2: Modern Combat oyununu önerebilirim. Oyunda kullanılan ses ve görüntü efekleri oldukça başarılıdır. Mutlaka bu oyunu oynayınız. Oyunun demosunu aşağıda bulunan linkten indirebilirsiniz.

Download : Battlefield 2: Modern Combat İndir.

Oyun İncelemeleri kategorisine gönderildi Etiketler: , , ,
3 comments on “Battlefield 2: Modern Combat Oyunu İndir
  1. alican diyor ki:

    battlefield ben ce çoooooooooooook iyi

  2. muhammed talha diyor ki:

    ya süper oyun ben oynamıştım ama nasıl indiriliyo lütfen söyleyin

  3. mehmet diyor ki:

    nasıl indiriliyo yardım edinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*