Batman Begins Oyunu İndir

batman beginsBu oyun incelememizde sizlerle Eurocom ve Electronic Arts firmalarının geliştirdiği bir oyun olan “Batman Begins” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Batman filminin çekilmesiyle , oyunuda raflardaki yerini almaya başlamıştı. Oyunun konusu filmdekiyle aynıdır. Bruce Waynein aile sokakta trajik bir şekilde ölüyor. Bruce bu olaydan sonra bir türlü kendini toparlayamaz. Genç bir çocuk olduğunda korkularını yenebilmek amacıyla Bruce  , Gothom şehrine geri döner ve suç dünyasıyla savaşmaya başlar. Daha fazla uzatmadan Batman Begins oyununun içeriğine geçelim.

Batman Begins oyununun tasarımcıları oyunun zorluk seviyesini iyi ayarlayarak oyuncuların oyundan soğumasını engellemiş. Oyun bir training bölümüyle başlıyor. Bizde burada Batman nasıl yöneteceğimizi öğreniyoruz. Oyunu oynarken heyecanın üst noktalarına ulaşacaksınız.

batman begins

Batman Begins oyunun grafikleri üzerinde çok durulmuşa benziyor. Özelikle Gary Oldman (dedektif gordon) ve Morgan Freeman (lucius) karakterleri filmdekinin aynısı gibi görünmektedir. Yanlız Batman bazı hareketleri sanki robot gibi olduğunu söylemem gerektiğini düşünüyorum. Buda oyunun eksi bir yönüdür.

batman begins

Sonuç olarak oyunun ses ve görüntü efektleri gayet güzeldir. Aksiyon oyunlarını seven ziyaretçilerimize Batman Begins oyununu önerebilirim. Batman Begins oyununun demosunu aşağıdaki download linkinden indirebilirsiniz.

Download : Batman Begins Oyunu İndir.

Oyun İncelemeleri kategorisine gönderildi Etiketler: , , ,
10 comments on “Batman Begins Oyunu İndir
 1. mertcan diyor ki:

  bu oyun süperdir kesin

 2. efe diyor ki:

  ama süper

 3. taner diyor ki:

  ya süperde bu oyunu nerden indirion

 4. mert diyor ki:

  sani çok seviyarum dövme hareketine

 5. mert diyor ki:

  süper oyun

 6. emir diyor ki:

  bu oyun çok güzel

 7. ege diyor ki:

  süper bir oyuna benziyor

 8. emin diyor ki:

  bu oyun nereden indiriliyor tşk

 9. baran diyor ki:

  bu oyun yorumların üstünde bir download yazısı var onun yanındakine tıklayacaksınız

 10. baran diyor ki:

  çok güzel oyun ama batman arkham asylum daha güzel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*