Batman Arkham Asylum Oyun indir

batman arkham asylumOyun adresin bu oyun incelemesinde sizlere Rocksteady Studios firmasının geliştirdiği ve Eidos Interactive şirketi tarafından oyun piyasına dağıtılan “Batman Arkham Asylum” adlı oyunu inceleyeceğiz. Oyunumuzun demo sürümünü boyutunun büyük olması sizleri oyunu indirmekten alı koymasın. Çünkü oyunu zevkle oynayacağınıza inanıyorum. Batman Arkham Asylum oyunu aksiyon ve TPS oyunlarının arasında bulunmaktadır.

Batman Arkham Asylum oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden indirdikten sonra menü ayarlamalarını yapım. Oyun 30 ila 35 dakika arasında bitirebilirsiniz. Tabi bu sizin oynayış tarzınıza kalmış bir şey. Oyun tasarımcıları, oyunu öyle bir yer de bitirmekte ki bizleri daha heyacanlandırmaktadır.

batman arkham asylum

Batman Joker çok kolay bir şekilde yakalar. Joker, Batman hiç zorluk çıkarmadan teslim olur. Bunun altında çok haince bir plan bulunmaktadır. Batman Joker’i Arkham Asylum‘a getirir. Batman Arkham Asylum oyunu Joker‘ in güvenlik görevlilerinin elinden kurtulmasıyla başlar.

Batman Arkham Asylum oyunun kontrolleri gayet basittir. Bunda hiç zorlanmıyacağınızı düşünüyorum . Oyunu oynarken Batman dövüş stilleri sizin de ilginizi çekecektir. Batman, Spiderman gibi uçamıyor veya fantastik dövüş hareketlerini yapamıyor. Anlıyacağınız Batman oyunundaki dövüş stilleri mantık dahilinde tasarlanmıştır.

batman arkham asylum

Batman Arkham Asylum oyunun grafikleri adeta insanı büyülemektedir. Özellikle oyunu oynarken karakterlerin tasarımlarını incelemenizi istiyorum. Oyun tasarımcıları neredeyse karakterlerin tasarımlarını gerçeğe yansıtabilmiştir. Oyunda kullanılan ses efektleri de iyi seslendirilmiştir.

Sonuç olarak aksiyon oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimiz Batman Arkham Asylum oyununu deniyebilir. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde tasarlanmıştır. Batman Arkham Asylum oyununun demo sürümünü aşağıda bulunan download linkinden indirebilirsiniz.

Download : Batman Arkham Asylum Oyun indir.

Oyun İncelemeleri, Oyun İndir kategorisine gönderildi Etiketler: , , ,
13 comments on “Batman Arkham Asylum Oyun indir
 1. Emre diyor ki:

  süper oyun

 2. Emre diyor ki:

  betmenıindirmek istiyorum

 3. kaan diyor ki:

  daha yenı yuk luorum

 4. cerrah soyman diyor ki:

  yaaa çok zaman alıyor ama güzel oyun…..

 5. mehmet ali diyor ki:

  batmani seviyorum

 6. mehmet ali unan diyor ki:

  betmenin haranıyım

 7. sinan diyor ki:

  aşkım betmen :D:D:D:D:D kim yaptıysa eline sağlık

 8. CM PUNK diyor ki:

  ya oyunu indirdim çok güzel grafikleri ama çok az bölümlü çok uzun sürüyo

 9. batman diyor ki:

  oyun süperi

 10. seyhmuz diyor ki:

  lütfen indiiirin çokkkkkkkkkkkkkkkkk seviyorum betmenoyunu

 11. Kaan Yılmaz diyor ki:

  Daha yeni indiriyorum, arkadaşlar umarım güzel bir oyundur siz böel dedinize göre göre güzeldir tabiki oyunu yapana teşekkür ederim saygılarımla bye!!!!:):):):):):):)

 12. okan diyor ki:

  şey kaan nerden indirdin söyler misin?

 13. özgür diyor ki:

  süper bir oyun özgür abi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*