Assassin’s Creed İndir

Assassins Creed İndir Bu incelememizde sizlerle Ubisoft Montreal firması tarafından üretilen “Assassin’s Creed” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Oyunda 2 boyutlu senaryo bulunmaktadır. Assassin’s Creed (AC) oyununda Desmond Mile adında bir barmeni canlandıracaksınız. Fakat bu barmenin geçmişindeki Altair adlı atası hayatını tamamen değiştirecektir. Bilim adamları Altair araştırmak ister. Bunun içinde Altair soyundan gelen bir kişinin araştırılması gerekmektedir.

Assassin’s Creed oyununun grafikleri gayet hoş olmuş. Oyunda kurulmuş olan şehirlerin tasarımı çok başarılı olmuş. Bu etkenler sizin oyuna bağlanmanızı sağlamaktadır. Ayrıca oyunda yapay zeka kullanılmış. Fakat oyunda komik enstantaneler dışında karakterler başarılı kurgulanmıştır. Assassin’s Creed oynarken atmosfer sizleri büyüleyeceğinden eminim.

Assassins Creed İndir assassins creed1 300x168

Assassin’s Creed oyununda bir çok etken düşünülmüş. Örneğin suikast yapacağımız alan hakkındaki bilgileri daha önceden olay yerine giderek öğreniyoruz. Bu gibi örnekleri oyun içersinde çoğaltabilirsiniz. Oyunda toplam 9 tane suikast yapacaksınız. Hemen hemen hepsi birbirine yakındır.

Assassins Creed İndir assassins creed2 300x225

Sonuç olarak grafikleri ve ses efektileri iyi olan “Assassin’s Creed” oyununu herkese tavsiye edebilirim. Oyunun heyacanı ve grafiklerinin güzeliğini görmek isteyenler hiç beklemesin. Oyunun demosunu aşağıda bulunan download linkinden bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Download: Assassin’s Creed İndir

gelen oyun aramaları :

Kategori : Oyun İncelemeleri
5 yorum “Assassin’s Creed İndir
 1. hüseyin diyor ki:

  cok süper bi oyun

 2. enes diyor ki:

  bende oynadım acayip sarıyo

 3. ali diyor ki:

  ya arkadaşben bu oyunu nasıl indirecem bi yardım ltf

 4. yusuf diyor ki:

  süper ya oyun!!!

 5. emre diyor ki:

  Arkadaşlar oyun süper ama çok kasıo

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>