Assassin’s Creed 2 Oyun indir

Assassins Creed 2 Oyun indir Oyun adresin bu oyun incelemesinde sizlere Ubisoft Montreal firması tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından oyun piyasasına sunulan “Assassin’s Creed 2” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Oyunun müdavimleri Assassin’s Creed oyun serisinin aksiyon ve macera kategorisinde bulunduğunu tahmin etmesi fazla zor olmayacak. Assassin’s Creed 2 oyununda yine adrenalin üst seviye ulaşacak ve zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamıyacaksınız.

Assassin’s Creed 2 oyunun  demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden indirebilirsiniz. Assassin’s Creed 2 oyununda artık zorluk seviyesi bulunmamaktadır. Bunun yerine oyunda gelişme seviyesi vardır. Karakteri geliştikçe oyun biraz daha zor bir hale gelecektir. Assassin’s Creed 2 oyununda değişen bir diğer özellikte silah sistemidir.

Assassins Creed 2 Oyun indir Assassins Creed 2 1 300x224

Assassin’s Creed 2 oyunun silah sisteminde hareket ederken ateş edemiyeceksiniz. Ateş etmek için yöneteceğiniz karakteri sabitleyip nişan almanız gerekmektedir.  Oyunun alışveriş sistemi oyunu fazla etkilememektedir.

Assassins Creed 2 Oyun indir Assassins Creed 2 2 300x168

Assassin’s Creed 2 oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılıdır.  Özelikle mekan ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde düzenlenmiştir.  Sonuç olarak aksiyon oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Assassin’s Creed 2 oyununu önerebilirim.

gelen oyun aramaları :

Konu : , , ,
Kategori : Oyun İncelemeleri, Oyun İndir
6 yorum “Assassin’s Creed 2 Oyun indir
 1. baran diyor ki:

  assassin i dineyardan alıcam güzel olduğunu bilmiyorum ama güzel olduğuna inanıyorum

 2. burak diyor ki:

  güzel oyundur inş

 3. off diyor ki:

  güzel oyunn

 4. ali diyor ki:

  çok güzellllllllll

 5. uluchan kaya diyor ki:

  oyun süperde ben baran arakdaşıma çok güldüm ya dineyar yerine dienar olmasın o ::D:))))

 6. muro diyor ki:

  süper oyun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>