Age of Empires 2 Expansion: The Conquerors İndir

Age of Empires 2 Expansion: The ConquerorsOyun adresin bu oyun incelemesinde sizlerle “Age of Empires 2 Expansion: The Conquerors” oyununu inceleyeceğiz. Bildiğiniz gibi devam oyunları genelde oyuncuların istediklerini veremez. Bunun nedeni ise oyuncu ilk seriyi çok beğenip, ikinci seride bekelediği olayları bulumamasıdır. Şimdi hep beraber “Age of Empires II Expansion: The Conquerors ” oyunu beklediklerimizi bize sunabilecek mi  inceleyelim.

Öncelikle “Age of Empires 2 Expansion: The Conquerors” oyununun bir devam oyunun olduğu hatırlatmak isterim. Bu yazımda oyunda neler değişmiş ona bakacağız. Bu seride oyuna bir çok ırk eklemiş. Bunlar ; Huns, Aztecs, Mayans, Koreans ve Spanish‘ dir. İsterseniz bu ırkları biraz tanıyalım.

Age of Empires II Expansion: The Conquerors

Huns: Bu ırk bizim geçmişimize dayanmaktadır. Bu ırkın en önemli özeliğin atlı birliklerden oluşmasıdır. Bu ırk oyunadirek 200 population fakat –100 wood ile başlamaktadır. Trebuchet kullanıyorsanız vuruş tekniklerinden rahatsız olabilirsiniz.

Aztecs: Bu ırk ise Piyade ve rahiplerden oluşmaktadır. Aztecs ırkının en büyük eksikliği bana göre atlı birliklerinin bulunmamasıdır. Bu ırk işçileri her kaynağı (resource) 5 tane daha fazla taşıyabilmektedir.

Mayans: Mayans ırkı uzman okçu birliklerinden oluşmaktadır. Fakat Aztecs ırkı gibi atlı birliklerden yoksun olmasına rahmen ekonomik artıları bulunmaktadır. Bu ırkın en önemli özeliği ise kaynakları yüzde 20 daha verimli toplama olayıdır.

Age of Empires II Expansion: The Conquerors

Koreans : Tower ve Nava konusunda uzman birliklerden oluşan Koreans’ın kule upgradeleri bedava oluşu bu birliğin ön plana çıkması sağlıyor. Ayrıca bu ırk taş madeninden taşları yüzde 20 daha verimli almaktadır.

Spanish: Age of Empires II Expansion: The Conquerors oyununda eklenen en iyi ırklardan biri olan Spanish, teknoloji bakımından Bizans’ ın aynısıdır. Upgrade’lerin tamamı bu ırkta bulunmaktadır. Irkları kısaca böyle tanımlayabilirim. Hangi ırka seçmek istediğinize siz karar veriniz.

Age of Empires II Expansion: The Conquerors oyununa bir çok Upgrade eklenmiş. Buda oyunu daha heyacanlı kılıyor. Diğer seride bir çok hata bu seride düzeltilmiş. Oyunun görsel ve ses efektleri neredeyse mukemmel.

Age of Empires II Expansion: The Conquerors

Sonuç olarak strateji oyunlarını seven oyuncular Age of Empires II Expansion: The Conquerors oyununu kaçırmasını tavsiye etmem. Yukarıda da değindiğim gibi oyun görsel ve ses efektleri kusursuz. “Age of Empires II Expansion: The Conquerors ” oyununu demosunu aşağıdaki download linkinden bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Download : Age of Empires II Expansion: The Conquerors İndir.

Oyun İncelemeleri kategorisine gönderildi
4 comments on “Age of Empires 2 Expansion: The Conquerors İndir
 1. şakşuka diyor ki:

  arkadaşar bu trialmı yoksa normal age of mu

 2. herjr diyor ki:

  işalah trial değildir

 3. ismet diyor ki:

  cok güzel ben 11 yasındayım belkide bu oyunun delisi oldum red alerd 2 pıt demis burnundan düsmüs

 4. ehlinaz diyor ki:

  ben bu oyunu indirmek istiyorum intarnetten oynadım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*