Afro Samurai Oyun indir

Afro Samurai Oyun indir  Oyun adresin bu oyun incelemesinde sizlerle SURGE ve Namco firmalarının ortaklaşa hazırladıkları “Afro Samurai” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Afro Samurai oyunu aksiyon oyunlarının arasında bulunmaktadır. Afro Samurai oyunu dünya çapında bir çok hayran kitlesi oluşturmayı başarmış bir oyundur. Daha fazla giriş kısmını uzatmadan oyunumuzun içeriğini anlatmaya başlalım.

Afro Samurai oyunu X-Box 360 platformu için hazırlanmış bir oyundur. Oyunu açtıktan sonra sizleri büyüleyi bir muzik karşılıyor. Daha sonra oyunun menüsüne geçiyorsunuz. Oyun tasarımcılarını Afro Samurai oyunundaki grafikler için kutlamak gerektiğini düşünmekteyim. Zira oyunu oynarken sizde bana hak vericeksiniz.

Afro Samurai Oyun indir afro samurai 1 300x225

Afro Samurai oyunun kontrolleri gayet basittir. Mantık kaç, vur, zıpla ve tekrar vur. Biraz komik ama bana göre oyunun genel mantığı bu. Oyunda kullanılan kamera açılarından bahsetmeden geçemeyeceğim. Oyunun görsel efektleri güzel olduğundan yukarıda bahstemiştik. Fakat oyunda kullanılan kamera açıları tek kelimeyle mukemmel. Oyuna daha fazla adapte olmamızı sağlıyor.

Sonuç olarak aksiyon oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Afro Samurai oyununu önerebilirim . Oyunun görsel ve ses efektleri tek kelimeyle harikadır. Afro Samurai oyununu aşağıda bulunan download linkinden indirebilirsiniz.

Download: Afro Samurai Oyun indir

gelen oyun aramaları :

Konu : , , ,
Kategori : Oyun İncelemeleri
Afro Samurai Oyun indir” Hakkında bir yorum yapılmış
  1. SAMET diyor ki:

    yaaa indiren biri lütfen bişeyler yazsııın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>